|
Bent u op zoek naar goede fysiotherapie in Rijswijk of in het dichtbijgelegen Den Haag? Dan bent u bij Rugschool aan het juiste adres. Hier kunt u terecht voor allerlei verschillende klachten, waaronder rug- en kniepijn. Maar als u bekkenpijn heeft of urine verliest, is er ook een passende therapie, namelijk bekkentherapie. Hetzelfde geldt in het geval van een oververmoeide spier. Laat deze ontspannen met behulp van dryneedling. Er wordt dan met een naald in het triggerpunt van de spier geprikt met als doel uw klachten te verhelpen. En wilt u op een verantwoorde manier fit blijven tijdens en na de zwangerschap? Neem dan deel aan een zwangerfitcursus. De mogelijkheden zijn uitgebreid met betrekking tot fysiotherapie bij deze praktijk in Rijswijk! Meer over de praktijkRugschool is ruim 20 jaar geleden opgericht en heeft dus ruime ervaring in fysiotherapie. Het bedrijf heeft twee filialen: een filiaal voor fysiotherapie in Rijswijk en een filiaal voor fysiotherapie in Den Haag. Beide filialen bieden een uitgebreid pakket aan behandelingen aan, zodat er voor iedereen een geschikte therapie te vinden is. Voor de start van de therapie vindt er altijd een intakegesprek plaats. Hierin kunt u vertellen wat uw klachten zijn en zal een fysiotherapeut enkele onderzoeken doen om de ernst van de klachten te bepalen. Aan de hand van deze informatie kan een behandelplan uitgestippeld worden. Dit moet u wetenAls u gebruik wilt maken van de fysiotherapieën die het bedrijf in onder meer Rijswijk aanbiedt, heeft u geen doktersverwijzing nodig. U kunt zelf contact opnemen met het bedrijf en een afspraak maken voor een intakegesprek. Kijk wel altijd even na of u verzekerd bent voor fysiotherapie. Aangezien fysiotherapie niet onder de basisverzekering valt, zult u zich hier aanvullend tegen moeten verzekeren. U bent zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van de verzekering en kunt daarbij zelf het aantal verzekerde behandelingen bepalen. Dit is natuurlijk afhankelijk van het geschatte aantal benodigde behandelingen. Hiervoor kunt u contact opnemen met de praktijk. |
Veelgestelde vragen
Welke behandelingen biedt Rugschool in Rijswijk aan?▼
Rugschool biedt fysiotherapie voor rug- en kniepijn, bekkentherapie, dryneedling voor overbelaste spieren en zwangerfitcursussen aan. Er is dus voor vrijwel ieder klachtenpatroon een passende behandeling beschikbaar.
Hoe werkt het intakegesprek bij Rugschool?▼
Tijdens het intakegesprek vertelt u over uw klachten en voert de fysiotherapeut onderzoeken uit om de ernst van de aandoening te bepalen. Op basis hiervan wordt een persoonlijk behandelplan opgesteld.
Heb ik een doktersverwijzing nodig voor fysiotherapie?▼
Nee, u kunt zelf contact opnemen met Rugschool en een afspraak maken voor een intakegesprek. Een doktersverwijzing is niet nodig.
Is fysiotherapie verzekerd in mijn basisverzekering?▼
Fysiotherapie valt niet onder de basisverzekering. U dient zich aanvullend te verzekeren en bepaalt zelf het aantal verzekerde behandelingen op basis van uw geschatte behoefte.
Hoelang bestaat Rugschool al?▼
Rugschool is ruim 20 jaar geleden opgericht en heeft dus uitgebreide ervaring in fysiotherapie. Het bedrijf heeft twee filialen: één in Rijswijk en één in Den Haag.
